Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

При Какаши

Страница 12 от 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Go down

default Re: При Какаши

Писане by Намара Конахи on Сря Фев 17, 2010 3:55 pm

Защо мислите така сенсей ? - попита Айдоу .

Офф.Тука трябва да го има , поне така ми изкара ...

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 23

Атрибути
Наказателни Точки:
0/10  (0/10)

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by Хитачи Ямато on Сря Фев 17, 2010 6:29 pm

Офф. не видях нищо такова ...

- Кой ти е сенсей? Ще му кажа да те тренира повече! - каза Какаши и заби поглед в книгата си.
Хитачи Ямато
Администратор
Администратор

Male Зодия : Риби
Брой мнения : 2528
Точки от Коментари : 2802
Регнах се на : 09.11.2009
Възраст : 24
Град/Село : ГО

Атрибути
Наказателни Точки:
0/10  (0/10)

Писане by Намара Конахи on Сря Фев 17, 2010 6:45 pm

Офф.Как започва и Резултата
[i]1.От водата се образуват остриета
2.Остриетата обграждат опонента и го атакуват
3.Онова , което Какаши използва е Suiton : Suijuheki и е за да се защити от тази техника

Всъщност непомня името му ... - каза Айдоу .

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Атрибути
Наказателни Точки:
0/10  (0/10)

Писане by Хитачи Ямато on Сря Фев 17, 2010 6:59 pm

Офф. сега ми стана ясно ... гледах клипа от нета! Яснооо !!! Ама ... гледам да избягвам да уча на повече от 1 Б ранк техника генин ... и то .. като земем на предвид че нямаш основните Суийтон техники .. + това ... трябва да са ти поне на някое ниво ... Суиджинхекито ти е на 1-во ...

- Така ще кажеш! Ако искаш да станеш добър Суийтонист, започни от нещо по-лесно! Суиджинхеки е Б ранк техника, но атакуващите техники са много важни ... а на теб тази основа ти липсва! - каза Какаши и се замисли какво да го прави това хлапе.
Хитачи Ямато
Администратор
Администратор

Атрибути
Наказателни Точки:
0/10  (0/10)

Писане by Намара Конахи on Сря Фев 17, 2010 7:09 pm

Хъм ... знам ... нямам достатъчно тренинг , ами ... може би трябва да потренирам техниката от Суйтон , която имам , така ще увелича контрола си над Суйтон и ще имам шанс да науча техниката ! - добре сенсей , кажете с какво да започна !

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Атрибути
Наказателни Точки:
0/10  (0/10)

Писане by Хитачи Ямато on Сря Фев 17, 2010 7:10 pm

- Може би някоя атакуваща Суийтон ще е добре да те науча! Пък после ще те пратя при сенсей-а ти да те транира! За атакуваща Д-Ц ранк сещаш ли се?
Хитачи Ямато
Администратор
Администратор

Атрибути
Наказателни Точки:
0/10  (0/10)

Писане by Намара Конахи on Чет Фев 18, 2010 2:32 pm

- Ами имаше 2 техники ранг Ц , които исках да науча първо , но се пуснах бързо по течението , та техниките бяха - Water Clone Technique ( Mizu Bunshin no Jutsu - 9 ch. ) и Water Prison Technique ( Suiro no Jutsu - 14 ch. ) ...

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Атрибути
Наказателни Точки:
0/10  (0/10)

Писане by Хитачи Ямато on Чет Фев 18, 2010 7:51 pm

- Мизу Буншин е техниката, която ще те науча! - възкликна Какаши.
Джоунинът сформира сийл и от водата се надигна 2-ри Какаши. Клонингът се отдалечи и стана на локва:
- Виждаш ли? Когато се отдалечи доста, става отново на вода! Твой ред е !
Хитачи Ямато
Администратор
Администратор

Атрибути
Наказателни Точки:
0/10  (0/10)

Писане by Намара Конахи on Пет Фев 19, 2010 6:50 pm

- Ще опитам Какаши - Сенпай , но не обещавам , че ще успея от първия опит , а и не е толкова лесно , от това което вие направихте схванах , че трябва да манипулирам водата и да я накарам да се издигне . Веднага след като това е готово трябва да я оформя в качествено свое копие , но трябва да помня , че ако се отдалечи на голямо разстояние нищо няма да стане - ще стане на локва и ще бъде просто загуба на чакра . - каза Айдоу , като реши да си почине малко , тъй като се бе изморил от последната тренировка . Той се запъти към дървото където бе оставил багажа си , като си помисли - "Леле , Какаши - сенсей е много силен и добър . Какво ли щеше да е ако той ми беше сенсей ... щеше да е изключително яко ! Щях да съм най - добрия му ученик ! Леле какво щеше да бъде ..." . Мислите на Айдоу го заслепяваха . Той не бе отдаден върху ученето на техниката . Той седна до дървото , като се излегна и се протегна към раницата си , като извади една бутилка вода . Той отпи една дълбока глътка , като преди това беше станал . Той се чудеше - "Добре ... как за бога ще стане това ? Като го прави Какаши - сенсей е много лесно , но като го правя аз ще е много трудно , сигурен съм ..." . Айдоу се опита да си го представи как става на теория . " Хъмммм .... това , което трябва да направя , е да изградя свой образ от вода . Много лесно , но на теория ... ще ми трябва страшен чакра контрол , че и както Бушнина не е силната ми страна , едва ли ще стане толкова лесно ... Леле , мислех , че подобна техника ще я уча по - късно , но тя е доста полезна ... Както и да е ... Смятам вече да пристъпвам към ученето на техниката ... но пък , ако не съм достатъчно добър и не успея да направя техниката ... Дали Какаши - сенсей ще се отчая ... По дяволите ! Ще се справя ! Всепак аз съм бъдещ Чуунин ! Така е ... ще науча техниката и ще мина Чуунинския изпит ! Ще успея да го направя ! Ще се издигна ! Ще следвам стъпките на Какаши - сенсей ! Ще стана силен ! " - Айдоу вече бе сигурен в успеха си . Той вярваше , че ще се справи ... малко го делеше от това да научи техниката . Дали обаче щеше да се справи ? Дали нямаше да се бави с ученето на тази техника няколко дни ? Щеше ли да загуби ценно време за една техника ранг Ц ? Всичко завишеше от него , а той точно сега не смяташе да сваля гарда си и бързо да научи тази техника ! "Хайде де ... стига съм се бавил ..." - каза Айдоу , като се запъти към средата на Тренировачната Площатка . Той застана , като направи знака " Sheep " за да се съсредоточи . Момчето затвори очи . Тялото му се " вцепени " . Той не помръдваше . Младия Генин бе съсредоточен на сто процента . Момента на истината дойде ! Айдоу отвори очи . Той "леко" сформира няколко знака и хладнокръвно каза :
- Water Clone Technique ( Mizu Bunshin no Jutsu - 9 ch. ) !
Той очакваше момента на истина , защото искаше да види какво ще произведе таланта му , ако така можеше да се нарече . И в края на краищата , Айдоу беше ...

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Атрибути
Наказателни Точки:
0/10  (0/10)

Писане by Хитачи Ямато on Пет Фев 19, 2010 6:55 pm

Офф. съветче: малко по-малко мисли ... повече чувства и картини ако ме разбираш

Айдоу надигна вода, опита се да оформи нещо, но докато го направи, водата се върна обратно.
Хитачи Ямато
Администратор
Администратор

Атрибути
Наказателни Точки:
0/10  (0/10)

Писане by Намара Конахи on Съб Фев 20, 2010 1:47 pm

" FAIL ! I`m just a big failer ... " - помисли си Айдоу . Той бе направил нещо , но това нещо не беше каквото иска . Факт беше , че контрола над своята Суйтон чакра не му беше силната част . Той обаче не се предаваше . Макар да знаеше , че няма много време , тъй като Чуунинския изпит наближаваше . Айдоу не губеше надежда ! Той знаеше , че има начин да успее , той просто трябваше да си припомни как точно всичко ставаше ... " Добре ... знаех си , че от първия път нямаше да стане , но както и да е .. Поне опитах . " - утеши се Айдоу , като се опита да си спомни , какво бе направил Какаши и го съпостави с това , което той бе направил . В главата на Айдоу всичко бе разбъркано , той не можеше да намери , точно този момент . Какво щеше да направи ? Данеби щеше да "стреля насляпо " ? Не ! Айдоу нямаше да се предаде ! Той се напрегна до краен предел . В главата му изкачаха милион мисли , миг след миг . Айдоу започна да се изчервя от напрежение . Лицето му почервеня . Той се опитваше да си спомни и ето , че чудото стана ! Спомените в главата на Айдоу , най - накрая се подредиха . Айдоу подреди мислите си и прегледа точно тези две , които искаше . " Добре ... това , което не правя правилно е , че правя действията много бавно ... трябва да се постарая да го направя бързо , но ако го направя бързо , едва ли ще стане , тъй като ми трябва добра концентрация , а колкото по - бързо го направя , толкова по - лоша концентрация ще имам ... Но както и да е ! Какво и да е предизвикателството ще се справя ! " - помисли си Айдоу , като отиде до Какаши и каза :
- Какаши - сенпай ... обещавам , че с този опит ще постигна много ! Време е да ви покажа , какво може един шиноби от Скритото село на мъглата т.е. Киригакуре ! Ще завиждате , че не сте ми сенсей ! Слушайте какво ви казвам ! Ще стана много силен и един ден ще можете да се гордеете , че сте ме научили на някои неща ! - каза Айдоу , като се усмихна и се запъти отново към дървото . Той се довлече до дървото , като с бавни движения седна и започна да отпуска гърба си по твърдата кора на дървото . " Такам ... да си почина малко и ще продължа ... " - каза Айдоу , като неусетно се унесе и без да иска задряма ...
- "Къде съм ?"
- "В покоите си , сър ." - Айдоу чу мъжки глас , като малко се размърда и съзря , че е в някакво голямо легло , а до него , облечен в бойни дрехи седеше един мъж .
- "Кой сте вие ?"
- "Аз съм началника на стражата , сър . " - каза мъжа
- "Чия стража ?"
- "Вашата , на Мизукагето , сър ." - каза мъжа
- "Мизукаге , кви ги бръщолевите , аз не съм Мизукаге !" - учудено каза Айдоу
- "Напротив , сър . Мизукаге сте ."
- "Да бе да , тва ше го разпряваш на някой друг !"
- "Мизукаге - сама , щом не искате да приемете съдбата си ... ще трябва аз да я превзема ! " - каза мъжа , като се пресегна към катаната си и я заби в корема на Айдоу , който лежеше в огромното легло .
- "Ксааа ... Теммммееее / Копеле /" - каза Айдоу
- "Ще трябва да приемете съдбата си , сър . Послушайте ме !" - след като каза това , мъжа изчезна , а Айдоу се събуди . Това беше много объркан сън , същия като миналия , когато Айдоу отново сънуваше , че е Мизукаге , и че е омъжен за едно прекрасно момиче, което накрая отново се опита да го убие ... Какво за бога ставаше с Айдоу ? Какви бяха тези странни сънища ? Дали бяха плод на въображението му , или Айдоу се превръщаше във врачка ? Айдоу можеше само да размишлява и да чака да види какво ще стане , но дотогава трябваше да тренира усърдно ! Айдоу стана , като се запъти към поляната . След като я достигна направи знака "Ram" , за да съсредоточи чакрата си . Той затвори очи и се съсредоточи . Момчето раздели краката си и отвори очи , като направи няколко знака . Айдоу вече беше готов ! Той уверен в себе си каза тихичко и спокойно :
- Water Clone Technique ( Mizu Bunshin no Jutsu - 9 ch . ) .
Какъв щеше да е резултата този път ? Щеше ли Айдоу да успее , или щеше да се провали отново ? Всичко щеше да стане ясно след няколко секунди ...

Офф.Сори , ако някои думи нямат смисъл , ама съм го писал докато си чатя с Иван , Васил и Изи в ооВоо - то xD

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Атрибути
Наказателни Точки:
0/10  (0/10)

Писане by Хитачи Ямато on Съб Фев 20, 2010 9:13 pm

Техниката + 2 интелект
Хитачи Ямато
Администратор
Администратор

Атрибути
Наказателни Точки:
0/10  (0/10)

Писане by Казимото Кируши on Нед Фев 21, 2010 2:17 pm

Казимото се появи като се развика:
-'Meisaigakure no Jutsu -Искам да я науча..веднага!"
Развика се той xD
Казимото Кируши
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Male Зодия : Телец
Брой мнения : 892
Точки от Коментари : 1814
Регнах се на : 14.11.2009
Възраст : 22
Град/Село : БурГаС

Атрибути
Наказателни Точки:
1/10  (1/10)

Писане by Намара Конахи on Нед Фев 21, 2010 2:21 pm

Какаши каза :
- Момче незнам тази техника ... попитай Сенсея си ... той може да я знае ! А ако не я знае и искаш много да я научиш ти препоръчвам да си купиш скруул с нея ... - каза Какаши , като си четеше книгата xD

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Атрибути
Наказателни Точки:
0/10  (0/10)

Писане by Казимото Кируши on Нед Фев 21, 2010 2:23 pm

Хатаке Айдоу написа:Какаши каза :
- Момче незнам тази техника ... попитай Сенсея си ... той може да я знае ! А ако не я знае и искаш много да я научиш ти препоръчвам да си купиш скруул с нея ... - каза Какаши , като си четеше книгата xD

-"Хуу научете ме на тайджуцу или нинджуцу без чакра.Или поне ми помогнете..искам да стана сенсей в Академията..Аз съм новият Чуунин на Коноха..!?"
Каза Казимото като се усмихна миличко^^
Казимото Кируши
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Атрибути
Наказателни Точки:
1/10  (1/10)

Писане by Намара Конахи on Нед Фев 21, 2010 2:28 pm

- Хмммм ... какъв тип Нинджутсу искаш ? Посочи ми някоя техника и аз ще ти кажа дали я знам ! - каза Какаши сериозно и веднага след това се усмихна мило .

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Атрибути
Наказателни Точки:
0/10  (0/10)

Писане by Казимото Кируши on Нед Фев 21, 2010 2:33 pm

Хатаке Айдоу написа:- Хмммм ... какъв тип Нинджутсу искаш ? Посочи ми някоя техника и аз ще ти кажа дали я знам ! - каза Какаши сериозно и веднага след това се усмихна мило .

-"Няма значение,просто ми кажете някоя,няма да ви разпитвам..Умолявам ви^^"
Каза момчето гледайки ледено и студенокръвно ,в Какаши..
Казимото Кируши
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Атрибути
Наказателни Точки:
1/10  (1/10)

Писане by Намара Конахи on Нед Фев 21, 2010 2:54 pm

Офф.Хрис , Габз ... сега ше направя един много дълъг пост с 2 - 3 неща , че да не губя време , след тва ми дайте ако искате почивка ...

Айдоу реши да прочете нещо , за да си почине малко ... Всепак не бе машина - трябваше му почивка . Момчето се обърна към сенсея и каза :
- Сенсей ... знам , че имате собствен отбор и аз само ви задържам тук ... ако искате отидете да видите отбора си ... аз ще поседя тук и ще вдигна малко шиноби нивото си , но първо ще си почина и за да не ми се стори почивката толкова голям , смятам да прочета някоя книга ... - каза Айдоу , като се запъти към към дървото , където бе оставил нещата си . Той седна бавно и с "леки" движения опря изморения си гръб върху дебелата и твърда кора на това старо и величествено дърво , което създаваше огромна сянка в радиус от около 3 метра . Айдоу се сети , че след като развие шиноби уменията си ще му трябва Какаши - сенсей , за да го научи на техника , която той си беше наумил . Той бързо и паникюсано извика подир Какаши Хатаке :
- Какаши - сенпай ! Почакайте малко , как да ви извикам да се върнете , като развия уменията си ? - попита учудено като зачака отговор ... Но Айдоу не смяташе да губи повече време ... Той се огледа около себе си и от раницата си извади една малка бутилка вода , която след като Айдоу я надигна над устата си за секунди се изпразни ... Явно Айдоу беше много жаден и уморен ... " Добреееее ... сега да се заредя малко с енергия ! " - помисли си Айдоу , като извади купичката си с ориз и две клечки . Айдоу отвори купичката , като имаше чуство , че лигите му ще потекоха ... беше много гладен ... след като отвори купичката той бързо , бързо награби клечките и започна да яде ... Незнам що за глад беше неговия , но той изяде купичката с ориз за отрицателно време ! " Оооо да ! Чуствам се страхотно ! " - каза си Айдоу , като се протегна с лявата си ръка и разкопча ципа на раницата си , като изкара една малка книжка с заглавие - "Как да се предпазим от по - силен противник" . Айдоу настръхна ! Досега се бе сблъсквал единственно с Чуунин и знаеше , че той е по - силен от него , затова много се зарадва най - накрая да узнае какво е можел да направи за да го победи , тъй като той не успя ...
"Встъпление
Тази книга е написана от опитни шинобита , които много пъти са били изправени срещу по - силни от тях . Много от нинджите , писали тази книга , са високо издигнати в Нинджа Обществото . "
Като прочете това , Айдоу си помисли " Леле ... тук ще има доста полежни съвети , предполагам ... Но ... ще видим ! " . След като Айдоу си каза това наум , той прелисти книгата за да види по - нататък .
"Полезни съвети при битка Едно На Едно ( 1 на 1 ) или Двубой .
1.Ако имате техниката Kage Bunshin ( Shadow Clone Technique ) или някоя друга дустоверна техника , с която да проверите нивото на шинобито - направете го !
1.1.Ако нивото на шинобито е твърде високо - измъквайте се , колко се може по - бързо !
1.1.1.Ако неможете да се измъкнете - викайте за помощ или сигнализирайте за помощ , ако пък сте на прага пред смърта - запишете някъде , нещо характерно за противника ви . Така ако съмишленик го намери ще има по - голям шанс срещу противника .
1.2.Ако нивото на противника е средно се опитайте да го хванете в капан и да се измъкнете !
1.3.Ако нивото на противника е по - ниско отколкото сте предполагали - направете всичко възможно да го победите и дори убиете !
2.Ако усетите , че някой ви следи - замаскирайте се !
2.1.Ако не успеете да се замарскирате - повикайте помощ !
2.2.Ако успеете да се замаскирате - изчакайте одобен момент и нападнете в гръб !
3.Винаги се пазете за изненадващи атаки ! Добре е да подготвите техниката Kawarimi , като усетите нещо странно !
3.1.Ако техниката не успее , направете Bunshin ! Така ще заблудите противника !
4.Винаги бъдете нащрек ! Дори да хванете противника в капан , бъдете готови за внезапна атака !
5.Послушайте тези съвети и ще успеете да победите опонент при Двубой ( Битна 1 на 1 ) ! "
" Супеееер ! Някой неща не ги знаех ! " - помисли си Айдоу , като отново рагърна книгата ...
"Полезни съвети при битка Група на Група .
1.Преценете възможностите си ! Ако не прецените възможностите си и тези на опонента почти 100 % е сигурно , че ще загубите !
1.1.Ако възможностите на опонента са по - слаби от вашите - атакувайте с пълна сила , докато не го уморите и не го накарате да се предаде !
1.2.Ако възможностите на опонента са по - големи от вашите - бягайте !
1.3.Ако не прецените възможностите на 2 - те страни - за по - сигурно и ако не искате да умрете - БЯГАЙТЕ !
2.След като прецените възможностите , опитайте се да разгадаете Бойния стил на опонента и неговите слабости !
2.1.Разпределете така групата си , че всеки от вас да се бие срещу този , който е най - слаб ( за този от групата ви ) ! Така ще успеете да ги победите по - бързо !
3.Оставете 1 - 2 от групата ви да минат в засада на опонента ви ! Така ще имате по - голям шанс да го победите !
4.Спазвайте тези правила и няма да съжалявате !"
" Добре е .... наистина полезна информация ... " - помисли си Айдоу , като затвори книгата и я остави до нещата си . Той се изправи и тръгна по Площатката , като започна да си подритва едно камъче натук - насам . Той знаеше , че за да научи добра техника от Суйтон му трябва добър чакра контрол ( Chakra Mold ) и силна чакра ( Chakra Power ) и затова точно това смяташе да тренира ! Айдоу не знаеше , какво да направи за добър чакра контрол , освен да изкачи някое мноого високо дърво или да прекуси някое доста дълго езеро ... Айдоу тръгна из площактата, като започна да се оглежда за някое поне 20 метрово дърво . Досега , със сегашния си чакра контрол , той можеше да изкаче без проблем 10 , даже 15 , метрово дърво , но щеше да му е по - трудничко с 20 метрово дърво ... С какво първо да се заемеше ? С прекосяване на езеро или с изкачване на дърво ? Айдоу бе изправен пред избор , но как ли щяха да се развият нещата ? Та той дори не беше видял дали е прочел книгата си ... Но той сега бе в разцвета на силите си . Имаше доста време за губене с момичета , както и за тренировки . Макар слабото място на Айдоу да бяха момичетата , той явно отделяше много повече време в тренировки , отколкото в запознанства с момичета , излизане с момичета по ресторанти , романтични вечери с момичета и много други неща , което всяко момче на неговата възраст искаше . Айдоу също искаше да си живее такъв живот , но искаше да стане силен ... когато станеше силен щеше да има много време за губене , но точно сега неможеше да си губи времето и да го прекарва с капризните момичета на обществото . Той трябваше да подобри нивото си и точно заради това не обръщаше внимание на момичетата , които се редяха около него ... Той не съумяваше какво толкова харесват в него ... Айдоу не бе богаташ , не бе и най - красив в селото си ... Дали всичкия този интерес не беше заради това , че Айдоу е затворен ? Но какво можеше да направи той ? Ако някое момиче от онези , които го харесваха беше преживяло същото , което Айдоу беше , едва ли щяха толкова да се бутат да се запознаят с него ... Но както и да е . Айдоу губеше ценно време в размисли , а трябваше да действа ! Той продължи да се оглежда за дърво , като все още не намираше и се отчая . Момчето погледна към небосвода и залязващото слънце и точно тогава нещо му се мярна в очите ! Това беше ! Най - накрая откри наистина високо дърво ! Това дърво беше сигурно 20 , че и 25 метра ! Айдоу с бавни крачки се приближи до дървото . Той зърна колко величествено беше това дърво , сякаш беше царя на гората ... Момчето бе готово да закове височината му ! Той застана на 5 метра от него и направи знака " Sheep " за да накара чакрата си да го послуша и да накара краката на момчето да "залепнат" към кората на дървото ... Айдоу беше в дълбока концентрация . Сякаш света бе спрял . Айдоу не чуваше даже гласа и на птичките . След около 5 минути " статична " поза , Айдоу най - накрая бе готов да се изкачи по дървото само и единствено използвайки краката си ! Дойде момента на истината ! Айдоу се съсредоточи максимално , като се затича към дървото ! Той извади един кунай от джоба си , като опря десния си крак в кората на дървото и започна да крачи ... След няколко минути , той реши , че е свършил с тази тренировка и премина към преминаването на езеро . Айдоу вече беше ходил до езерото наблизо , но то не бе достатъчно дълго , че да развие чакра контрола си . " Еее това с езерето няма как да стане ... но трябва да има някакъв начин , хайде деееее ... хайдеееее трябва да се сетя за нещо ! Хайде , хайде , хайде , хайдеееееее ! Ъъъъъъъъааааа само една идеяяяяя , хайдееее ! Хайде главице моя , мисли ! Ааааааа ... Сетих се ! " - помисли си Айдоу , като се усмихна и се запъти към езерето мислейки за предстоящия Чуунински изпит ... дали щеше да се яви на него ? Той трябваше да се яви , ако искаше да се издигне в шиноби обществото ! Това беше неговото признание ! Един ден той щеше да стане силен ! Айдоу вървеше спокойно към езерето , като след няколко минутитки бе стигнал до него .
- Добреееееее ! Да вкарам идеята си в действие ! - каза си Айдоу , като се усмихна и направи знака " Sheep " , чрез който щеше да подчини чакрите си и да ги успокои за момент . Айдоу отново бе навлязъл в дълбока концентрация . Рибите в сладководното корито до него плуваха ли плуваха , а той дори не чуваше шумуленето на реката ... " Ааа ... каква прекрасна концентрация ... чуствам се като в Рая ... " - помисли си Айдоу , като полека започна да се отпуска . След като концентрацията му беше готова , Айдоу с бавни крачки отиде до езерото , като с неуверена крачка стъпи на водата . " Лелеее ... отдавна не съм правил това ... ще ми е доста трудно " - каза си Айдоу , като вкара идеята си в действие ! Вместо да ходи по езерето Айдоу бе решил да тича ! Той тичаше с пълни сили , като се стараеше да не " разклати " или " пречупи " чакра контрола си . Това беше битка на воля , а Айдоу с упоритоста си най - вероятно щеше да я спечели , но нищо не се знаеше ... След около 20 минути Айдоу приключи с упражнението и реши да пристъпи към следващото - сила на чакрата ! Той нямаше и идея как за бога трябваше да постигне това , но трябваше да го направи за Кири . Трябваше да го направи за Мизукагето , която повярва в него и му " даде " нов живот . Трябваше да го направи за всички жители на Кири ! Но най - вече , трябваше да го направи за самия себе си ! " Хмммм ... ще се справя ! Каквото и да е изпитанието ще се справя ! Само да знаех какво трябва да направя ... Упражнението се казва "чакра сила" затова предполагам , че трябва да направя чакрата си по - силно , но как ? " - зачуди се Айдоу , като се огледа . Наоколо имаше много дървета и най - накрая на Айдоу му хрумна нещо ! " Разбира се ! Как не ми хрумна това ! Даа страхотна идея ! Мисля да го пробвам , но дали ще успея ? " - мислеше си Айдоу , като се приближи до дърветата . " Добрееее ... няма нищо лошо да опитам ! " - помисли си Айдоу , като стисна зъби , затвори очи и включи плана си . Плана му беше да удря дърветата с юмруци , като трябваше да се опита да прекара чакра по ръцете си и така да удря по - силно . Това можеше да стане и с обикновена сила на чакрата , но ако Айдоу успееше с това упражнение , чакрата му щеше да стане по - силна и следователно ударите , които нанася на кората на дърветата - по - тежка . Е това бе идеята , но как щеше да стане това на теория ? Айдоу сключи знака " Sheep " за да постигне добър чакра контрол и да прекара чакрата си по цялото тяло , като я съсредоточи главно в ръцете . След като тази фаза свършеше , Айдоу щеше да започне с ударите по дървесната кора ... Айдоу отдели 30 минути на това упражнение , след което тръгна отново към дървото където бе оставил нещата си . След няколко минути Айдоу се бе завърнал на площатката и с бавни и " неуверени " крачки се движеше към дървото , където беше оставил нещата си . След като го достигна , той седна на земята и опря изморения си гръб на кората на това дърво . Той се пресегна към раницата си и извади една малко бутилка вода и отпи от нея ... Хлапето беше много уморено ...

Офф.Значи в тоя пост чета книга , опитвам се да вдигна лвл на Чакра Молд и да науча Чакра Пауър . Избегнал съм напълно да си саморазказвам , но ако искаш прочети поста ... може при писането да не съм се усетил ...

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Атрибути
Наказателни Точки:
0/10  (0/10)

Писане by Намара Конахи on Нед Фев 21, 2010 3:00 pm

Казимото Кируши написа:-"Няма значение,просто ми кажете някоя,няма да ви разпитвам..Умолявам ви^^"

- Ами предлагам ти да те науча на Summoning Technique ... много е полезна в битка да знаеш , казвам го от личен опит ! - каза Какаши , като отиде до момчето и зачака отговора му .

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Атрибути
Наказателни Точки:
0/10  (0/10)

Писане by Казимото Кируши on Нед Фев 21, 2010 3:21 pm

Хатаке Айдоу написа:
Казимото Кируши написа:-"Няма значение,просто ми кажете някоя,няма да ви разпитвам..Умолявам ви^^"

- Ами предлагам ти да те науча на Summoning Technique ... много е полезна в битка да знаеш , казвам го от личен опит ! - каза Какаши , като отиде до момчето и зачака отговора му .

-"Добре,но нали знаете,според кръвта ми такова е и животното или животните?"
Каза той като му се стори,че идеята е невероятна..
Казимото Кируши
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Атрибути
Наказателни Точки:
1/10  (1/10)

Писане by Намара Конахи on Нед Фев 21, 2010 8:47 pm

Какаши се почуди , като каза на Кируши :
- Момче ... абсолютно нищо не схванах от това , което намекваше . Аз мога да те науча да призоваваш кучета ! Ако искаш да започваме , като първо ще сключиш договор с кучета , което означава , че ще призоваваш само кучета , а не кучета , змии , жаби или подобно ! - усмихна се Какаши , като бръкна в един от джобовете на якето си и извади един свитък и каза :
- Е ? Навитак ли си ?

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Атрибути
Наказателни Точки:
0/10  (0/10)

Писане by Казимото Кируши on Нед Фев 21, 2010 9:54 pm

Хатаке Айдоу написа:Какаши се почуди , като каза на Кируши :
- Момче ... абсолютно нищо не схванах от това , което намекваше . Аз мога да те науча да призоваваш кучета ! Ако искаш да започваме , като първо ще сключиш договор с кучета , което означава , че ще призоваваш само кучета , а не кучета , змии , жаби или подобно ! - усмихна се Какаши , като бръкна в един от джобовете на якето си и извади един свитък и каза :
- Е ? Навитак ли си ?

-"Да,Какаши..навитак съм,е нека сключа договорчето!"
Каза той сериозно и леко ледениково xD
Казимото Кируши
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Атрибути
Наказателни Точки:
1/10  (1/10)

Писане by Хинамори Аму on Нед Фев 21, 2010 10:00 pm

Какаши не каза нищо само прегриза пръста си и направи призоваващата техника. От дима се появи не някой друг а Пакку.
- Йо - каза той и вдигна лапата си към момчето. - Радвам се, че още някой ще се присъедини към нас. Ето ти свитъка, Какаши.
Кучето подаде един продълговат свитък, които изкара незнайно от къде. Какаши го взе и го разгърна като го обърна към момчето.
- Ето. Напиши със собствената си кръв името ето тук и накрая постави отпечатък от петте си пръста.

Ох, Венъм. Първо можеше преспокойно да си отидеш на твоята площадка. Щом искаш да осъвършенстваш Чакра Молд и да четеш книги - там е мястото.
За Чакра Молда мога да ти проема само бягането по езерото, но не и дървото, защото там ти е нужен разказвач на 100%. Ако искаш може да приемем, че си я направил на половина, но трябва да ми напишеш поне още един-два поста как катериш.
За книгата ще ти кайа само, че не си я прочел. Защото, когато четеш книга, трябва да опишеш как го правиш, а не да предадепш съдържанието на книгата. Постарал си се и ти го признавам. Има доста интересни неща вътре, но не мога да ти призная книгата за прочетена.
А за Чакра Пауъра, това не е нещо, което може да вдигнеш лесно. Всеки го има и доколтото ми обясни Хрис. Чакра пауър се измерва с Чакра Молд или За ЧМ от 3 левел имаш ЧП от 2ри. За ЧМ от 6 левел имаш ЧП 3 левел, за ЧМ ОТ 9 имаш 3ти и т.н.С други думи, това не е нещо, което да тренираш. И така, ако направим равносметка на дългият ти пост, единственото, което е станало, е че се е получил огроме и го четох сумати и време xD Все пак ще ти дам някои статове за старанието.
+ 1 сила + 2 Воля + 3 бързина

П.П. Статовете ти са прибавени!
Хинамори Аму
Администратор
Администратор

Female Зодия : Близнаци
Брой мнения : 821
Точки от Коментари : 851
Регнах се на : 02.12.2009
Възраст : 26
Град/Село : Heaven and Hell

Атрибути
Наказателни Точки:
0/10  (0/10)

Писане by Намара Конахи on Нед Фев 21, 2010 10:20 pm

Oфф.OMFG o.O ти ме уби - 2 часа писане , нито прочетена книга , нито дигнат левъл на Чакра Молд xD А и тва го направих само заради една причина - преди не си ми водила и мислех , че ще трябва да чакам Хрис , ама ти си мнооого "по - гадна" от него ... Поне ми дай интелект де ! Воля имам предостатъчно ... Ааа не , ти ми разби мечтите ! Наеш с колко зор го изписах тва ? А и как Хрис ше ти каже тва , като Чакра Молд му е 5 лвл , а Пауър - 4 ... как стаа тва ?

Айдоу се върна на мястото си , като погледна книгата . Той видя , че е доста дебела , а на него му се стори доста лека за четене . Момчето отново се пресегна към нея и започна и прелиства , като най - накрая откри нещо "скрито" в книгата . Хлапето отново подхвана да чете книгата . Докато я четеше , той се чустваше все по - отпуснат и по - отпуснат , като на моменти леко задрямаше . Явно книгата не беше интересно четиво за него . " Що за скучна книга ... Поне да ми казваше нещо ново ... тя повтаря едно и също и едно и също ! Скуууука ! Оффффф , както и да е ... само да прочета книгата и да подобря чакра контрола си и ще науча някоя много силна техника от Воден Елемент ! " - мислеше си Айдоу , като се бе мотивирал да научи силна Суйтон техника , след като прочете книгата и вдигне чакра контрола си . " Супер ... само си губя времето ... бахти бозътъ стана ... " - мислеше си Айдоу , като " задолбочено " четеше книгата , която му се стори супер тъпа . Но какво да се прави - ако Айдоу искаше да стане силен , трябваше да се учи от книгите написани от други шиноби с по - големи умения от неговите . " Оффф ... веднъж да се свърши този ад ... " - мислеше си Айдоу , като все повече се "вдълбочаваше" в книгата .

Офф.Не очаквай да пиша яки постове и да се кефя , щото с тва ми еб* майката ! Пиша 1 пост 2 часа и нещо и накрая ме еб* в г*за Изпитвам огромна радост ...

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Атрибути
Наказателни Точки:
0/10  (0/10)

Писане by Наоми Амане on Нед Фев 21, 2010 10:47 pm

Офф. Венъм, не съм ти чела поста , но те подкрепям!
Наоми Амане
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Female Зодия : Везни
Брой мнения : 1588
Точки от Коментари : 3046
Регнах се на : 03.11.2009
Град/Село : -КоСмОсА xD

Атрибути
Наказателни Точки:
5/10  (5/10)